Krása

Trénink pro svalovou sochu – efektivní způsob, jak formovat

Na konci tohoto procesu budování svalové hmoty, téměř každý praktikant vrací svou pozornost na vzdělávání zaměřené na zlepšení tělesné estetiku a dosažení přiměřené oddělení svalu tím, že sníží přebytek tělesného tuku a podkožní odstraňování vody zbytečné. Vhodná optimalizace tréninku nepochybně přispěje k urychlení procesu dosažení vašeho snu a výsledku dosažení zamýšleného výsledku.

Vyberte si cíl!

Standardní plán redukce se vztahuje na období dvou až tří měsíců. Během této doby postupně snižujeme kalorie a přidáváme různé formy aerobiku, nebo intenzivní trénink. Celý proces vyžaduje hodně sebe-disciplíny a soustředění na konečný cíl. Jak trénovat “pro sochu”? Trénink deficitu kalorií je jedním z nejtěžších, a proto je důležitým aspektem přemýšlivý výcvikový plán. Výběr vašich oblíbených cvičení a správné množství regenerace nám umožní projít touto dobou v atmosféře koncentrace a seberealizace. Dokonce i první příznaky svalové vaskularizace umožní významné zvýšení motivace a povede celý proces redukce. Během této doby je obzvláště dobré provozovat tréninkový deník, ve kterém budeme pravidelně čerpat náš pokrok. Metoda malých kroků dosáhne zamýšleného cíle.

Cvičení na sochu – hlavní předpoklady

Účinnost výcviku na sochu je určena přítomností několika důležitých faktorů. Nejdůležitějším aspektem je udržení vysoké intenzity během tréninku. Můžeme to dosáhnout snížením doby mezi cvičeními a sériemi. Je také důležité udržovat tréninkový objem nebo jemnou hmotnostní manipulaci v závislosti na vaší síle. U mnoha lidí během redukce se síla mírně snižuje. Nicméně to není pravidlo. Mělo by se pamatovat na to, že tělo nefunguje v kalorickém pohodlí. Pokusme se však udržet váhy co nejvíce budovat svalovou hmotu. Díky tomu bude naše tělo neustále stimulovat růst, což umožní optimální výsledky v průběhu času.

Jak trénovat na sochu

Zahrnutí aerobního nebo anaerobního cvičení do plánu výcviku účinně spálí podkožní tuk. Bude akcelerovat buněčný metabolismus a přinutí tělo metabolizovat rychleji. Množství kardiologického výcviku by mělo být přizpůsobeno konkrétnímu období a současnému tvaru. Velkou výhodou této formy výcviku je možnost volné manipulace ve vzdělávacím plánu. V případě, že hmotnost je na místě, můžeme přidat jednu nebo dvě jednotky a pozorovat účinky v zrcadle a hmotnosti. Pokud se však cítíme unaveni, můžeme odečíst jednu nebo dvě jednotky a současně počítat kalorie z denní poptávky.

Chraňte svaly!

Období redukce je pro tělo velmi těžké. Je spojena s dehydratací a sníženou zásobou kalorií. Během tohoto období je snadnější se zranit nebo přetížit. Abyste ochránili své tělo před negativními aspekty redukce, měli byste si vzpomenout na dostatečné zásobování bílkovinami – až na 2,4 gramů na kilogram tělesné hmotnosti. Tím ochráníte svaly před kortizolem a pomůžete optimalizovat všechny anabolické změny, ke kterým dochází v našem těle. Kromě bílkovin stojí za to mít soubor vitamínů a minerálů, jako jsou:

  • vitamín D3 a K2
  • hořčík
  • omega 3 nebo tran
  • beta karoten
  • kreatin

Proces spalování tuku je optimalizován pomocí diet. To by mělo být základem pro dosažení vašeho snu. Zůstáváte-li na nedostatku tepla, stojí za to zaměřit se na vysoce kvalitní výrobky, které spolu s výše uvedeným doplněním pomohou chránit vaše tělo před katabolismem. Během tohoto období nezapomeňte zvolit produkty s nízkou produkcí, bohaté na mikro a makro prvky, stejně jako vitamíny.

Kultivace informací

Trénink pro sochu je jedním z prvků budování vašeho snu. Přemýšleným způsobem to usnadní průchod celým procesem, čímž se stane základem všech ostatních činností. Zahrňujeme především kontrolu deficitu kalorií, manipulaci s množstvím kardio a péči o stravu a regeneraci. Během tohoto období stojí za to zahrnout produkty, které zlepšují kvalitu spánku, jako je ZMA nebo Gaba-500, pro doplnění. Rychlejší regenerace dnes je lepší trénink zítra. Nezapomeňte, že během celého tohoto období můžete ovládat své tělo, pozorovat je v hmotnosti a v zrcadle a používat zdravý rozum.